Kurumsal

Hakkımızda

Bizim için bilinmesi gereken, hakkımızda olan en önemli konu: insan ile var olan bu dünyaya, insana değer katmak için var olduğumuzun bilinmesidir. Önce kendini bilmeli insan. Var olmamızın tek nedeni çalışmak olmamalı, insana değer ile yola çıkılmalı.Evet, bizler tüm sanayiciler her şeyi üretebiliriz, “hakkımızda” bölümünü sayfalarca doldurabiliriz ama hakkımızda olan tek şey aramızda olan bağdır.Nice bağlantılarımız olması dileği ile… Var olan dünyanın var oluş nedeni olan tüm insanlarla bir olma ümidi ile…
isblogo_web
isblogo_web

Misyonumuz

Bağlantı ekipmanına ihtiyacınız olan her üründe, çizdiğiniz her çizimde, şekil vermek istediğiniz her projede, istediğiniz şekle girebilmek, istediğiniz şekilde ürünleri üretebilmektir.

Vizyonumuz

Sadece ürüne değil insana değer katma ilkesi ile çıktığımız bu yolu bizlerden sonra gelecek olan nesle “İnsana Değer” ilkesi ile aktarabilmek, devam ettirebilmek. 

Tarihçe


Tarih bizim için bir başlangıcın belirlendiği rakamlardır.Ve sürdürülebilirlikten ibarettir, bizim anlayışımızda.Tarih bir şiir gibi var olabilmektir her zamanda ve her lisanda. Herkesin dilinde unutulmamaktır.

Tarih zaman içerisinde kaybolmamaktır. Ve tarih başlangıcını belirlediğimiz ama sonuna koyamadığımız rakamlardır. Sonunu bilmediğimiz, sonu olmayan bir yolculuğun başlangıcıdır bizim tarihçemiz.

Nesilden nesle büyüyen, her yeni geleni bekleyen ama bir insan gibi ömrü biçilemeyen bir tarihimiz olması ve tarih sayfalarında var olmak için kurduğumuz bu şirketimizin tarihinin ilelebet sürmesidir bizim tarihçemiz.

Scroll to Top